MENU
MENU

Film

Jesteśmy jedną ekipą, lubimy się i potrafimy ze sobą pracować. Tworzymy spójną pamiątkę.

Pozwolę sobie wkleić wiadomość od Marty i Krzysztofa (pozdrawiamy!), ponieważ ujęli oni kwintesencję filozofii naszej pracy ;)

” Łukasz, wiem, że czytacie wiele takich wiadomości, ale ja dodam coś od siebie. My bardzo staraliśmy się pięknie oprawić nasz ślub, ale co by z tego pozostało, gdyby nie Wasze zdjęcia i film? Trzeba było to uwiecznić w gustowny sposób, ze smakiem i wyczuciem, w stylu jaki sobie wymarzyliśmy – Wy właśnie tak to zrobiliście. W dniu ślubu wszyscy, a szczególnie ja, czuliśmy się komfortowo w Waszym towarzystwie, zabawiani, a co najważniejsze – zaopiekowani przez Was. Jesteśmy zachwyceni efektem, goście również, wielokrotnie mówili, że wzruszyli się oglądając zdjęcia i wywołają połowę z nich, bo są tak piękne, bije z nich energia, a przy tym dyskretnie zrobione. Nie mówiąc już o ujęciach filmowych. 
Kiedy szukałam ekipy foto/wideo, myślałam właśnie o kimś takim jak Wy – ja to chyba mam szczęście do spotykania fantastycznych ludzi. Dziękujemy po stokroć, uwiecznione przez Was pamiątki będą poprawiać nam humor do końca życia.”

Marta & Krzysztof, Sanktuarium w Głogowcu, Hotel Dwór Sójki


Sandra & Kuba, Sanktuarium Matki Boskiej Kiszkowo, Ranczo w Dolinie
Dwatak fotografia 2021